הראשונים בטכנולוגיה

חדשנות וטכנולוגיה

גרייבר - שירותי תיירות

חברת גרייבר שמה לה למטרה להוביל ולעמוד בחוד החנית בכל הקשור לטכנולוגיה, חדשנות ובפיתוח כלים ואמצעים טכנולוגיים מהמתקדמים בעולם, לטובת כלל לקוחותיה ולקוחותיה העסקיים בפרט. השותפות שלנו עם אחת מעשרת חברות התיירות הגדולות בעולם - Uniglobe - מאפשרת נגישות למערכי מידע ולכלים עולמיים וחדשניים, הנותנים מענה לכל מרכיבי הנסיעה.

 

בנוסף פיתחנו מערכות ייחודיות - המשלבות את המידע והכלים הגלובאליים - המאפשרות ללקוחות שלנו לקבל את העסקה הטובה ביותר לנסיעה העסקית או הפרטית.

 

הכלים שאנו מציעים:

 

מערכות לניהול הנסיעות - Travel & Expenses Management Systems

מטרתן לסייע ללקוחות העסקיים לנהל את נסיעותיהם בהתאם למדיניות של כל חברה ולאפשר שליטה מלאה לארגון, כולל: מעקב, בקרה תקציבית, ניהול דוחות הנסיעות הפרטניות ועוד. אנחנו עובדים עם המערכות המתקדמות והמובילות כגון: Get There מבית סייבר, CONCUR ,COMBTAS, Cytrix.

 

מערכות הפצה GDS

חברת גרייבר מחוברת לכל מערכות ההפצה העולמיות: אמדיאוס, סייבר, טרוולפורט ועוד. החיבור גם למערכות הפצה לוקאליות בהודו, סין רוסיה תורכיה וכדומה, מאפשר נגישות טובה יותר לרמות מחירים שונות, דבר המאפשר להעניק ללקוחות העסקיים או הפרטיים מענה בהתאם לתקציב שהוגדר מראש.

 

מערכות בקרת הזמנות עולמיות - Smart Quality Control Measures

מהחדשניות והמפותחות בעולם. מאפשרות אופטימיזציה ובדיקות אוטומטיות במהלך הנסיעה ועד למועד החזרה ליעד.
בעולם הנסיעות הדינאמי קיימות רמות מחירים שונות - בהתאם לזמן חיפוש ההזמנה והכרטוס. סריקת מערכות ההפצה הקיימות, מאפשרת לסוכנים שלנו למצוא את המחירים הטובים ביותר וללא תלות במיקומו של הנוסע.

 

מערכת Low Cost - On Line

מערכת ייחודית שפותחה במיוחד עבורנו, המשלבת את מחירי ה-Low Cost עם מחירי הטיסות הסדירות. בצורה כזו יכול הלקוח לקבל באופן שוטף ומכל מקום, את המחיר הטוב ביותר ומידע על זמינות טיסות ליעד שבחר.

 

מערכות דו"חות

מערכת לניהול נתונים המסייעת לניהול תיק הנסיעות העסקי בצורה יעילה ואיכותית. מאגר המידע משמש בסיס ליצירת הסכמים חכמים עם ספקי הקצה עבור הלקוח ומגביר את יכולת השליטה והבקרה בארגון.

 

מערכת הזמנת בתי מלון

מחוברת ישירות למאות אלפי בתי מלון ולספקים הגדולים בעולם, כולל הגדולים ביותר: אקספדיה, בוקינג, טוריקו, hotel.com ועוד. המערכת מקנה נגישות לזמינות חדרים גבוהה ומאפשרת השוואת מחירים, בין מרבית האתרים והספקים העולמיים.

 

מערכת הזמנת רכבים

בלחיצת כפתור תקבלו את כל האפשרויות הרלוונטיות ברגע נתון ביעד בו בחר הלקוח, בהתאם לאפיונו ולצרכיו, ממרבית ספקי הרכב בעולם.

דברו איתנו
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם!
כל הזכויות שמורות לגרייבר - שירותי תיירות 2024
לאזור התוכן הראשי
פתיחת סרגל נגישות